
влевовправо
Комод 3Ш Белла Миро-Марк
- В наявності
- Код: BL-63-WB
7 950 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75.7 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 950 ₴


