
влевовправо
Сучасний білий вузький комод тумба з дверками 2D для взуття в маленький передпокій коридор зал спальню 80 см Топ-Мікс ВМВ Холдинг
- Під замовлення
- Код: komod_2D_Top-Mix_VMV
Відправка з 08 травня 20261 775 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний комод 2DS Топ-Мікс у білому кольорі шириною 80 см. Виготовляється з ламінованого ДСП у двох варіантах кольорів: комбінації білий матовий і дуб сонома, або одноколірний варіант - дуб сонома. Комод Топ-Мікс містить закриті полиці Належить до однойменної модульної системи Топ-Мікс, широкий вибір елементів дає можливість підібрати необхідний комплект у вітальню, дитячу або коридор. Також за рахунок білого кольору і невеликих габаритів, візуально не буде перевантажувати кімнату.
Розміри комоду 2D Топ-Мікс:
- ширина - 80 см;
- висота - 85 см;
- глибина - 33 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм.

Меблі виготовляють у двох варіантах кольорів:
1) комбінація дуб сонома і білий матовий;
2) тільки дуб сонома.

Усі елементи меблів Топ-Мікс можна подивитися за посиланням:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Топ-Мікс


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 850 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 775 ₴









