-10%влевовправо
Дзеркало Кармен Нова Люкс (розпродаж) Світ Меблів
- Під замовлення
Відправка з 02 червня 20266 282 ₴
5 653,80 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало Кармен Нова Люкс відмінно впишеться в інтер'єр кожної спальні, завдяки тому що воно має дуже цікавий і стильний дизайн, а також унікальне колірне рішення. Воно дуже довговічне і міцне, тому що виготовлене виключно з матеріалів найвищої якості, які мають відповідні сертифікати і перевірені часом.

Колір фасаду: Патина лак / Колір корпусу: Патина

Колір фасаду: Патина лак / Колір корпусу: Патина

| За більш детальною інформацією дзвоніть нам чи пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар отправляеться в розібраному вигляді, при отримання товару - дивіться на целенность пачки, не викидайте меблеву упаковку, поки не переконаєтеся, що меблі доставлена в повній комплектації і вся фурнітура у наявності! Всі претензії щодо цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймаються тільки в момент отримання товару! |
+380996073959 
+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Товщина | 75 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 5 653,80 ₴

