-10%влевовправо
Комод Кармен Нова Люкс Світ Меблів
- Під замовлення
Відправка з 14 травня 202611 905 ₴
10 714,50 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже красивий і стильний комод Кармен Нова Люкс має велику кількість різних відділень, тому він буде досить функціональний і практичний, при цьому він не займає багато місця. Виріб повністю виготовлено з матеріалів на натуральній основі і за останніми технологіями,завдяки цьому воно безпечно для здоров'я і довговічно.

Колір фасаду: Патина лак / Колір корпусу: Патина

| За більш детальною інформацією дзвоніть нам чи пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар отправляеться в розібраному вигляді, при отримання товару - дивіться на целенность пачки, не викидайте меблеву упаковку, поки не переконаєтеся, що меблі доставлена в повній комплектації і вся фурнітура у наявності! Всі претензії щодо цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймаються тільки в момент отримання товару! |
+380996073959 
+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 49.5 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 714,50 ₴

