
Широкий учнівський письмовий комп'ютерний стіл для школяра з шухлядою та відкритими полками білий дуб кам'яний 150см Ho1S
- Під замовлення
Відправка з 13 квітня 20263 359 ₴
Робочий письмовий комп'ютерний стіл Ho1S шириною - 150 см та глибиною - 50 см, це ідеальне поєднання сучаного дизайну та функціональності, яке чудово підійде для школяра. Завдяки своїй відкритій конструкції з відкритими полками, цей стіл дозволяє зручно організувати навчальні матеріали, такі як книги, зошити, ручки та різноманітна канцелярія, які завжди будуть під рукою під час виконання уроків. Шухляда забезпечує додатковий простір для зберігання. Загальна довжина комп'ютерного столу Ho1S - 150 см, що забезпечує достатньо місця для навчального процесу та розташування компьютерної техніки, без якої сучасне навчання практично неможливе.
Розміри комп'ютерного столу Ho1S :
- ширина - 150 см;
- висота - 105 см;
- глибина - 50 см.
Складається з:
- Робочого місця, розміром 120*50 см;
- Відкритих полок для розміщення декоративних предметів;
- Висувного ящика для зберігання речей.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Тип | Комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1492 мм |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Так |
| Шафа-пенал | Ні |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Кромка деталей | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота(см) | 105 см |
| Глибина(см) | 50 см |
| К-ть висувних ящиків | 1 |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Надбудова | Немає |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Немає |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Полку під принтер | Так |
| Полку під системний блок (комп'ютер) | Немає |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Розміри | 105х149,2х50см |
| Регулювання висоти | Немає |
| Стиль | Лофт, Скандинавський |
| Тип меблів | стіл комп'ютерний |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина(см) | 149.2 |
- Ціна: 3 359 ₴





