
влевовправо
Стильна невелика прихожа купе 120 см у коридор з дзеркалом в повний зріст і гачками дуб сонома Візит Світ Меблів
- Немає в наявності
8 542 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Візит Світ Меблів
Меблі, які виділяються своєю функціональністю та оригінальним стилем - передпокій Візит «Світ Меблів». Вибираючи товар, потрібно згадати, що ми будемо бачити його, коли заходитимемо в дім. Зліва зроблена висока містка шафа, з красивим прямокутним дзеркалом. У правій половині, «відкрита» вішалка і чотири невеликі відділення для взуття і маленьких аксесуарів. Передпокій розроблено з ДСП (категорії Е1, ламінованої), в єдиному стилі «модерн», тому він матиме ідеальний вигляд у загальному дизайні.
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламіноване ДСП |
| Крайка | ПВХ 0.5 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 221,5 см |
| Глибина с карнизом | 54,5 см |
| Глибина шкафа | 45 см |
Внутрішнє наповнення

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2215 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 8 542 ₴



