-10%Великий кутовий комп'ютерний учнівський стіл із надбудовою для школяра учня підлітка Форум Летро
- В наявності
11 868 ₴
10 681,20 ₴
Кутовий комп'ютерний стіл Форум від фабрики Летро
Комп'ютерний стіл Форум призначений для квартир і будинків, де економія простору стоїть на першому місці. Функціональний дизайн продуманий г-образній формі, щоб закривати так звані "мертві зони" знаходяться в кутах кімнат. Крім форми, також важлива можливість розмістити 100 і одну дрібницю, тут багато поличок, ящиків, шаф і місць для офісної техніки. Ідеальний варіант для школярів - безліч місця для книг, принтера, пк. Клавіатура буде розміщуватися під столом сприятиме меншій стомлюваності вчасно роботи. Звичайно, важливо правильно відрегулювати висоту крісла, адже таке розміщення сприяє правильній поставі, адже монітор буде знаходитися на рівні очей, а клавіатура нижче. Корпус виконаний з цупкого ламінованого ДСП 16 мм, виробництва Кроноспан, а фасад з високоякісної плити МДФ виробництва Польща. Якість - ось головний критерій щодо таких меблів як комп'ютерні столи. Не забувайте що це дійсно робоча поверхня, особливо активно використовуватимуть стіл, де робити уроки, читати книги, грати в комп'ютерні ігри, тому Вище перераховані матеріали є обов'язковим атрибутом у складі. Якщо є додаткові питання з даного комп'ютерного столу - телефонуйте! Впевнені, що зможемо вирішити будь-яку ситуацію.
Також стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба і ящик ліворуч)
Стіл виготовляється під індивідуальні розміри (+25% до ціни)
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 см |
| Висота | 182 см |
| Глибина | 110 см |
Напрямні - роликові

Опори - пластик
Труба - хром


| За більш детальною інформацією дзвоніть нам чи пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар відправляється в розібраному вигляді, при отримання товару - дивіться на цілісність пачки, не викидайте меблеву упаковку, поки не переконаєтеся, що меблі доставлена в повній комплектації і вся фурнітура у наявності! Всі претензії щодо цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймаються тільки в момент отримання товару! |
+380996073959 
+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | комп'ютерний |
| Вікова група | Для підлітків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Білий, Бук Баварія, Сірий, Яблуня локарно |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість тумб | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 1100 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Декоративні елементи | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Так |
| Шафа-пенал | Ні |
| Колір | |
| Колір столу | Горіх лісовий |
- Ціна: 10 681,20 ₴










