-10%Комп'ютерне геймерське дитяче крісло офісне з сіткою на колесиках з регульованими підлокітниками для школяра ICAR GR
- Під замовлення
- Код: ICARGR_Intarsio
Відправка з 14 червня 20266 366 ₴
5 729,40 ₴
Сучасне комп’ютерне крісло ICAR GR поєднує стильний дизайн, комфорт та практичність для щоденного використання вдома, в офісі або дитячій кімнаті. Завдяки ергономічній конструкції забезпечує зручну посадку під час навчання, роботи чи відпочинку за комп’ютером.
Оббивка виконана з мембранної сітки, яка добре пропускає повітря та сприяє комфортному використанню навіть протягом тривалого часу. Крісло оснащене механізмом TILT для вільного гойдання та регулювання положення, а також високоякісним газліфтом для налаштування оптимальної висоти сидіння.
Міцна нейлонова основа забезпечує надійність і стійкість конструкції, а безшумні нейлонові колеса дозволяють плавно пересувати крісло без пошкодження підлоги.
Завдяки універсальному дизайну та комфортній посадці крісло чудово підійде як для дорослих, так і для школярів чи підлітків.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри крісла ICAR GR:
- висота зі спинкою - 119-128 см;
- ширина - 65 см;
- глибина сидіння - 51 см;
- висота сидіння - 41-49 см.
Матеріали та фурнітура:
- Механіз гойдання та регулювання нахилу спинки/сидіння - TILT;
- Підлокітники - рухомі (відкидні);
- Механізм регулювання висоти стільця - високоякісний газліфт;
- Хрестовина - міцна нейлонова основа;
- Ролики - безшумні нейлонові колеса.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина-сітка |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина-сітка |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Висота підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 650 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1280 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 490 мм |
| Вага крісла | 16 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 5 729,40 ₴




