-10%Сучасний стильний стелаж пенал 60 см TAURO В у вітальню з відкритими полицями та тумбою для книг і декору на металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: Tauro_B_Intarsio
Відправка з 21 червня 20268 058 ₴
7 252,20 ₴
Зручний компактний стелаж пенал Тауро B шириною - 60 см та глибиною - 42 см, стане ідеальним доповненням вашого інтер'єру. Завдяки своїм продуманим розмірам, не займе багато простору, проте дозволить зручно організувати зберігання речей у вітальні, спальні або робочій зоні. Модель встановлена на металевих ніжках, що додають конструкції сучасного вигляду та візуальної легкості.
Стелаж оснащений закритими відділеннями з дверкою, що забезпечує комфортне поєднання відкритого та закритого типу зберігання. Виготовляється з якісних матеріалів, які відзначаються практичністю у використанні та легкістю у догляді, роблячи цю модель чудовим вибором для щоденного користування.
Стелаж-пенал Тауро є частиною модульної системи для вітальні, яка складається із 7-ми елементів, завдяки чому Ви зможете створити стильний та гармонійний комплект меблів у єдиному стилі.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри шафи Tauro B:
- Ширина - 60 см;
- Глибина - 42 см;
- Висота - 176 см.
Складається з:
- трьох відкритих полиць для речей та декору;
- одне відділення з дверками, для прихованого зберігання речей.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус — ламінований ДСП, завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад — ламінований ДСП, завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Завіси - з дотягом GTV (тихе закриття):
- Фурнітура (ручки, ніжки) - метал.
Модульна система Tauro виготовляється у поєднанні двох кольорів:

Всі елементи модульної системи Tauro:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=tauro


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Дуб тютюн |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кольори | Кашемір/Горіх Франклін Тютюновий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 420 мм |
| Висота шафи | 1760 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 420 мм |
| Висота стелажа | 1760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 47.8 кг |
- Ціна: 7 252,20 ₴




