-10%Стильльна сучасна шафа стелаж 100 см з відкритими полками та шухлядами на металевих ніжках в вітальню зал для книг посуду Tauro A
- Під замовлення
- Код: Tauro_A_Intarsio
Відправка з 14 червня 202612 455 ₴
11 209,50 ₴
Зручна компактна шафа пенал Тауро А шириною - 100 см та глибиною - 42 см, стане ідеальним доповненням вашого інтер'єру. Завдяки своїм продуманим розмірам, не займе багато простору, проте дозволить зручно організувати зберігання речей у вітальні, спальні або робочій зоні. Модель встановлена на металевих ніжках, що додають конструкції сучасного вигляду та візуальної легкості.
Шафа оснащена трьома відкритими нішами з полицею посередині, трьома висувними шухлядами та двома закритими відділеннями з дверцятами, що забезпечує комфортне поєднання відкритого та закритого типу зберігання. Виготовляється з якісних матеріалів, які відзначаються практичністю у використанні та легкістю у догляді, роблячи цю модель чудовим вибором для щоденного користування.
Шафа-пенал Тауро є частиною модульної системи для вітальні, яка складається із 7-ми елементів, завдяки чому Ви зможете створити стильний та гармонійний комплект меблів у єдиному стилі.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри шафи Tauro A:
- Ширина - 100 см;
- Глибина - 42 см;
- Висота - 176 см.
Складається з:
- три відкриті ніші для книг та декору;
- три висувні шухляди для зберігання різноманітних дрібниць;
- два відділення з дверками, для прихованого зберігання речей.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус — ламінований ДСП, завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад — ламінований ДСП, завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Направляючі - кулькові повного висуву GIFF;
- Завіси - з дотягом GTV (тихе закриття):
- Фурнітура (ручки, ніжки) - метал.
Модульна система Tauro виготовляється у поєднанні двох кольорів:

Всі елементи модульної системи Tauro:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=tauro


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Дуб тютюн |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кольори | Кашемір/Горіх Франклін Тютюновий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 420 мм |
| Висота шафи | 1760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага | 81.5 кг |
- Ціна: 11 209,50 ₴
- Спосіб упаковки: УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями. Складається з трьох пачок (1- 118*81*7 см + 2- 164*52*10 см + 3- 33*13,5*13,5 см). Вага в упакуванні - 81.5 кг.



