-10%Сучасний високий стильний підлоговий стелаж 60 см для книг декору речей з відкритими поличками в дитячу вітальню зал Connect F
- Під замовлення
Відправка з 21 червня 20266 302 ₴
5 671,80 ₴
Велика багатофункціональна сучасна шафа Connect F , висотою 195 та глибиною 40 см. Продумані пропорції виробу допомагають максимально раціонально задіяти площу кімнати, забезпечуючи зручне розміщення різноманітних речей. Її внутрішній простір чудово адаптований для зберігання домашнього текстилю, документів, книг або коробок із дрібницями, дозволяючи підтримувати бездоганну організованість та легкий доступ до всього необхідного. Завдяки стильному зовнішньому вигляду та високій універсальності, ця модель стане ідеальним рішенням для гармонійного та функціонального облаштування вашої вітальні.
Для виготовлення використовується ламіноване ДСП класу Е1, яке не містить шкідливих для людини клеїв та смол, що робить виріб безпечним для щоденного використання. Шафа має надійну конструкцію, що забезпечує довговічність і комфорт у користуванні.
Шафа Connect F входить до модульної системи меблів Connect, яка складається з 10 елементів. Виріб виконаний у поєднанні стильних сучасних кольорів що легко поєднується з сучасними інтер’єрами та іншими елементами системи.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри шафи :
- Ширина - 60
- Глибина - 40.2
- Висота - 195
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол).

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 402 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 402 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 600 мм |
| Глибина полиці | 402 мм |
| Висота полиці | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 52.7 кг |
| Колір | |
| Колір | дуб кремона котта/стоун бейж |
- Ціна: 5 671,80 ₴

