-10%Маленький сучасний письмовий стіл 130 см Connect C SK для роботи офісу дому навчання пк ноутбука в спальню вітальню
- Під замовлення
Відправка з 16 червня 20266 161 ₴
5 544,90 ₴
Практичний письмовий стіл Connect C SK, шириною 130 см та глибиною 58 см. Це ідеальний варіант для облаштування комфортної та продуктивної робочої зони. Завдяки продуманій концепції та мінімалістичному зовнішньому вигляду, він гармонійно доповнить інтер'єр будь-якої кімнати чи домашнього офісу. Високоякісні матеріали гарантують відмінну стійкість і довговічність виробу, тоді як класична висота столу у 75 см створює оптимальні умови для анатомічно правильної посадки під час щоденної роботи чи навчання.
Для виготовлення використовується ламіноване ДСП класу Е1, яке не містить шкідливих для людини клеїв та смол, що робить виріб безпечним для щоденного використання. Стіл має надійну конструкцію, що забезпечує довговічність і комфорт у користуванні.
Шафа Connect C SK входить до модульної системи меблів Connect SK, яка складається з 10 елементів. Виріб виконаний у поєднанні стильних сучасних кольорів що легко поєднується з сучасними інтер’єрами та іншими елементами системи.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри письмового столу :
- Ширина - 130
- Глибина - 58
- Висота - 75
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол).
Модульна система Connect SK виготовляється у поєднанні двох кольорів:

Всі елементи модульної системи Connect SK:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=connect+sk


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 37.1 кг |
| Размеры столешницы | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Навісна шафа | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | |
| Колір | дуб кремона котта/стоун бейж |
- Ціна: 5 544,90 ₴


