
Елегантний письмовий стіл TWIN B Білий діамант для офісу та дому
- Під замовлення
Відправка з 19 травня 20266 715 ₴
Письмовий стіл TWIN B від українського виробника — це стильне, сучасне та ергономічне рішення для організації робочого місця. Виріб виготовляється з високоякісного ламінованого ДСП (ЛДСП), яке є надійним та безпечним матеріалом для щоденного використання. Стіл виконаний у вишуканому відтінку «Білий діамант», завдяки чому він візуально розширює простір та легко інтегрується в будь-який інтер'єр.
Габаритні розміри конструкції становлять: довжина — 120 см, ширина — 114 см, а висота — 78,6 см. Глибина (ширина) самої робочої стільниці становить 60 см, що гарантує достатньо місця для комфортної роботи з документами, ноутбуком чи навчання.
Щодо конструкції столу, його головною перевагою є практична рухома тумба. Це дозволяє максимально зручно організувати робочу зону під власні потреби, зберігаючи канцелярію та особисті речі завжди під рукою.
Стіл TWIN B транспортується в якісній щільній упаковці з повним комплектом фурнітури, готовими отворами та детальною інструкцією для легкого і швидкого самостійного монтажу.
Колір: білий діамант
Матеріал: ЛДСП,
Країна виробник: Україна,
Висота: 78,6 см,
Ширина: 114 см,
Довжина: 120 см
Ширина стільниці: 60 см
Додаткова інформація: рухома тумба.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | кутова |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 114 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 78.6 мм |
| Вага | 60 кг |
| Размеры столешницы | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 786 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Навісна шафа | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | |
| Колір | Білий діамант |
- Ціна: 6 715 ₴



