-10%влевовправо
Красива закрита книжкова шафа пенал розпашна з полицями 45 см у дитячу кімнату ЛДСП Драйв Viorina Deco
- Під замовлення
- Код: Penal_Drive_VD
Відправка з 21 травня 20266 050 ₴
5 445 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча шафа-пенал Драйв - практичне та сучасне рішення для зберігання в дитячій кімнаті. Усередині передбачені полиці для зручного зберігання книжок, іграшок або одягу. Усе необхідне - на своїх місцях.
Шафа виготовлена з міцної ламінованої ДСП товщиною 16 мм - матеріал надійний, стійкий до щоденного використання і простий у догляді.
Фасади можна оформити на свій смак: вибрати зображення з фотогалереї або надати будь-яке зображення у високій якості (не менше 300 dpi). Також доступний варіант без малюнка - в універсальному білому кольорі під корпус.
Розміри шафи-пенала Драйв:
- ширина - 45 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 200 см.
Матеріали
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасади - ламінована ДСП, товщиною 16 мм.
Усі елементи дитячих меблів Драйв:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Драйв+Viorina+Deco


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
- Ціна: 5 445 ₴





