-15%Макіяжний косметичний жіночий туалетний столик без дзеркала з шухлядами з тумбою для макіяжу косметики в спальню Кім Мебель Сервіс
- В наявності
- Код: tualetka_Kim_MS
3 458 ₴
2 939,30 ₴
Туалетний столик з дзеркалом Кім створений для комфортного щоденного догляду за собою і зручного зберігання необхідних дрібниць. Практична тумба забезпечує додатковий простір для розміщення косметики, аксесуарів та інших важливих предметів, а дві місткі шухляди дають змогу акуратно організувати зберігання за категоріями, зберігаючи порядок і швидкий доступ до всіх речей.
Столик виготовлений із ламінованого ДСП класу Е1, безпечного для здоров'я, що не містить шкідливих клеїв і смол. Елегантне поєднання кольорів дуб крафт білий і сан ремо надає меблям сучасного і затишного зовнішнього вигляду, що гармонійно вписується в інтер'єр спальні.
Модель входить до складу модульної спальні Кім, що відкриває широкі можливості для індивідуальної комплектації - з урахуванням розмірів приміщення, особистих вподобань і функціональних завдань.
Розміри туалетного столика Кім:
- ширина - 114 см;
- глибина - 40 см;
- висота - 76 см.
Містить:
- тумбу із закритою нішею;
- дві шухляди.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасади - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі - телескопічні, повного висування;
- Петлі на дверцятах з дотягом.
Напрямні на висувних ящиках телескопічні:

Спальня Кім виготовляється у комбінації кольорів:

Всі елементи спальні Кім:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=кім


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 114 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
- Ціна: 2 939,30 ₴



