-5%Сучасний жіночий туалетний столик без дзеркала для косметики макіяжу в передпокій коридор ЛДСП МВ-19 Київський Стандарт
- Під замовлення
- Код: MV-19_KS
Відправка з 26 травня 20262 801 ₴
2 660,95 ₴
Туалетний столик МВ-19 - функціональне рішення для організації простору передпокою. Конструкція включає два закритих відділення для зберігання косметики та аксесуарів.
Столик виготовлено з ламінованої ДСП класу E1 товщиною 16 мм - міцного і безпечного матеріалу, який не містить шкідливих смол і клейових складів.
Представлений у широкій колірній палітрі, що дає змогу підібрати оптимальний варіант під інтер'єр. З усіма доступними кольорами можна ознайомитися у фотогалереї.
Є частиною модульної системи МВ, що включає 22 елементи, що дає змогу створювати індивідуальні комплекти меблів у єдиному стилі.
Розміри туалетного столика МВ-19:
- ширина - 80 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 92 см.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Ручки - рейлінг, хромований метал.
Всі елементи передпокою МВ Київський Стандарт:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=МВ+Київський+Стандарт

Приклади комплектів:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Тоффі, Кашемір, Антрацит, Дуб Аппалачі, Дуб трюфель, Бетон, Венге, Дуб сонома, Білий, Сірий, Сосна Натті |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 92 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 80 см |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Тумба | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
- Ціна: 2 660,95 ₴
















