-15%Стильний жіночий туалетний столик 90 см з шухлядами для косметики ЛДСП Бруклін Мебель Сервіс дуб крафт золотий
- В наявності
- Код: tualetka_4Sh_Brooklyn_MS
3 305 ₴
2 809,25 ₴
Туалетний столик Бруклін виконаний у стилі модерн і вирізняється стриманим, мінімалістичним дизайном. Гладкі фасади без ручок надають виробу охайного й сучасного вигляду, який гармонійно доповнить інтер’єр спальні.
Столик оснащений чотирма висувними шухлядами: одна розміщена під стільницею, три — збоку. Просторе внутрішнє наповнення зручне для зберігання косметики, аксесуарів та інших дрібниць, які мають бути під рукою.
Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, що не містить шкідливих смол і клеїв. Доступний у двох кольорах — білому та дуб крафт золотий. Входить до модульної системи Бруклін і може бути доповнений іншими елементами для оформлення спальні в єдиному стилі.
Габарити туалетного столика Бруклін:
- ширина - 90 см;
- глибина - 50 см;
- висота - 77 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висунення.
Виготовляється у двох варіантах кольорів:

Усі елементи модульної системи Бруклін:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Бруклін+Мебель+Сервіс


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76.6 см |
| Глибина столика | 50.2 см |
| Довжина столика | 90.2 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий |
- Ціна: 2 809,25 ₴










