
Сучасний стильний підвісний туалетний столик консоль в спальню для макіяжу з висувними шухлядами 110*40 см VV-72 Viva Міро Марк
- В наявності
- Код: VV-72-WB
4 636 ₴
Красивий туалетний столик VV-72 шириною - 110 см та глибиною - 40 см - це елегантний та практичний елемент інтер'єру, який гармонійно поєднує лаконічний дизайн і продуману функціональність. Завдяки компактній формі він легко впишеться як у простору спальню, так і в невелику кімнату.
Столик виготовлений із якісної ламінованої ДСП товщиною 16 мм, яке не містить шкідливих для людини клеїв та смол. Для шухляд використовується якісна фурнітура з механізмом плавного дотягу, що забезпечить комфортне та безшумне користування. Доступний у п'яти стильних відтінках - дуб артизан, графіт мат, кашемір глянець, шиншила сіра глянець та білий глянець - він легко адаптується під будь-яке кольорове рішення інтер'єру.
Сучасний туалетний столик VV-72 є частиною модульної системи, тож його можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими елементами серії для створення єдиного стильного простору.
Розміри туалетного столика VV-72:
- ширина - 110 см;
- глибина - 40 см;
- висота - 16 см.
Можна доукомплектувати дзеркалом, діаметром - 80*80 см (VV-82).
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, з багатошаровим лакованим покриттям, висушеним під ультрафіолетовими променями;
- Кромка - ПВХ гладка, меламінова (невидимі сторони);
- Дно - ХДФ 2,5 мм, Біла;
- Дзеркало - 3мм з поліуретановою рамою.
Фурнітура:
- Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву з плавним закриттям.
Переваги:
- Високоглянцеве покриття, лаковане УФ лаками, забезпечує ідеальний відтінок і покриття протягом довгих років експлуатації меблевих фасадів;
- Базова комплектація туалетного столика оснащена фурнітурою преміумкласу.
Елементи модульної системи Viva виготовляються у п'яти варіантах кольорів:
З глянцевим ефектом виготовляються тільки фасади, корпус виготовляється в матовому варіанті.


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Дуб артисан |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 80 см |
| Висота дзеркала | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 110 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 16 см |
| Колір | |
| Колір столу | Білий |
- Ціна: 4 636 ₴



