-5%Сучасний туалетний столик з відкидною кришкою з дзеркалом 120 см для косметики макіяжу в спальню Сара Сокме
- В наявності
- Код: tualetka_Sara_SKM
4 886 ₴
4 641,70 ₴
Туалетний стіл Сара поєднує практичність і сучасний дизайн, створюючи зручне місце для зберігання і догляду за собою. Стіл оснащений відкидною кришкою з дзеркалом на внутрішній стороні, яке зручно використовувати під час нанесення косметики. Дві бічні тумби з полицями надають достатньо місця для зберігання різних предметів, а дві шухляди дають змогу акуратно розмістити дрібниці та косметику.
Стіл виконаний у поєднанні кольорів піно ауреліо і мадагаскар, виготовлений з ламінованого ДСП класу Е1 з декоративними накладками з МДФ. Туалетний стіл входить до модульної системи Сара, що дає змогу поєднувати його з іншими елементами меблів і створювати зручний комплект для спальні.
Габарити туалетного столика Сара:
- ширина - 122 см;
- глибина - 46 см;
- висота - 76/118 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Декоративні елементи - МДФ;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висунення.

Виготовляється в комбінації кольорів:

Всі елементи модульної спальні Сара:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Сара+Сокме


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 117.5 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 46 см |
| Довжина столика | 122 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, ДСП |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 641,70 ₴







