-7%Сучасний маленький парящий косметичний туалетний столик підвісний консоль для макіяжу в спальню 100 см
- Під замовлення
- Код: T226
Відправка з 21 квітня 20261 905 ₴
1 771,65 ₴
Цей підвісний туалетний столик стане стильним і функціональним доповненням до вашого будинку. Лаконічні фасади без ручок підкреслюють сучасний дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Столик оснащений двома шухлядами, які забезпечують зручне зберігання косметики, аксесуарів та інших дрібниць. Підвісна конструкція надає виробу легкість і звільняє простір під ним, що спрощує прибирання.
Модель виконана з міцного ЛДСП і представлена в декількох колірних варіантах, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для вашого інтер'єру. Компактні розміри й універсальний дизайн роблять цей столик ідеальним вибором для спальні або гардеробної.
Важливо! Актуальну інформацію про наявність туалетного столика в потрібному кольорі уточнюйте у нашого менеджера.
Дзеркало в ціну не входить.
Розміри туалетного столика:
- ширина - 100 см;
- глибина - 31 см;
- высота - 19 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висунення.

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Білий, Капучіно, Сірий |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 18.6 см |
- Ціна: 1 771,65 ₴









