-5%Маленька біла красива сучасна підлогова приліжкова тумба з ДСП без ручок в маленьку спальню Ідея 40*35 см
- Під замовлення
- Код: Prylizhkova_tumba_Ideia_G
Відправка з 07 червня 20261 303 ₴
1 237,85 ₴
Невеличка підлогова приліжкова тумба Ідея шириною - 40 см та глибиною - 35 см, чудово підійде навіть для маленької спальні.
Виконується у семи різних варіантах кольорів, що дозволяє підібрати саме той, який найкраще поєднається у вашому інтер'єрі. Для виготовлення використовується якісне ДСП класу Е1, матеріал перевагою якого є легкість у догляді та очищенні. Дві висувні шухляди будуть зручними для зберігання різноманітних дрібниць які завжди потрібні під рукою.
Ця маленька приліжкова тумба Ідея - це поєднання якісних матеріалів, сучасного зовнішнього вигляду та компактних розмірів, тому це буде ідеальний вибір для будь-якої спальні.
Розміри приліжкової тумби Ідея:
- ширина - 40 см;
- глибина - 35 см;
- висота - 40 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Напрямні - телескопічні, повного висуву:

Система Ідея виготовляється в семи варіантах кольорів на вибір:

Всі елементи меблів Ідея:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарант |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Німфея Альба, Дуб артезіан, Дуб крафт золотий, Білий, Сірий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Цвет тумбы | Німфея альба |
- Ціна: 1 237,85 ₴





