-10%влевовправо
Біла стильна вузька маленька підвісна приліжкова тумба з висувною шухлядою в спальню у сучасному стилі Ліна 48*35 см
- Під замовлення
Відправка з 24 травня 2026901 ₴
810,90 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістична сучасна приліжкова тумба Ліна шириною - 48 см та глибиною - 35 см стане стильним та практичним доповненням вашої спальні. Підвісна конструкція забезпечить легке прибирання підлоги під тумбою. Виготовляється у двох сучасних варіантах кольорів: однотонний білий та графіт у поєднанні з білим. Для виготовлення корпусу використовується якісне ДСП класу Е1, перевагою цього матеріалу є легкість у догляді та очищенні. Відсутність ручок додає тумбі красивого та стильного вигляду. Ця приліжкова підвісна тумба Ліна буде чудовим місцем для зберігання різноманітних дрібниць.
Розміри приліжкової тумби Ліна:
- ширина - 48 см;
- глибина - 35 см;
- висота - 16 см.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - МДФ.
Варіанти кольорів:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графит + белый |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 48 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 16 см |
| Колір | |
| Колір тумби | Білий |
- Ціна: 810,90 ₴

