-10%Велика вмістка розпашна шафа у передпокій з вішаком поличками та дзеркалом у сучасному стилі з ДСП Hold №12d 120*220 см
- Під замовлення
Відправка з 08 травня 202614 772 ₴
13 294,80 ₴
Вмістка шафа 120 см HOLD №12d
Стильна та функціональна шафа Hold №12d шириною - 120 см та висотою - 220 см стане оптимальним рішенням для зберігання одягу та аксесуарів, додаючи сучасного вигляду вашому передпокою. Вбудоване дзеркало в повний ріст не тільки додасть елегантного вигляду, але й дозволить вам зручно перевіряти свій зовнішній вигляд перед виходом з дому. В середині шафи є два висувних вішака, що дозволить легко організувати зберігання одягу. Полички будуть додатковим місцем для зберігання взуття та аксесуарів. Для фасадів є 9-ть кольорів на вибір. Ця вмістка шафа Hold №12d буде ідеальним рішенням для зберігання, та поєднає в собі красивий зовнішній вигляд та зручність у використанні.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри шафи Hold №12d:
- ширина - 120 см;
- глибина - 38 см;
- висота - 220 см.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ДСП + дзеркало;
- Крайка - протиударна, ПВХ, товщиною 1 мм.
- Фурнітура - "DC", "Linken".
Наповнення та детальні розміри шафи:

Корпус виготовляється у білому кольорі (ДСП німфея альба):


Всі варіанти шаф та пеналів серії Hold:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=flashnika+hold

| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Білий, Бетон + білий , Вільха Гірська, Бук Баварія, Сірий, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 2 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 13 294,80 ₴




