-10%Стильний компактний розпашний сучасний шафа пенал для передпокою з дзеркалом та шухлядами з дсп в коридор Hold №6d 50*220 см
- Під замовлення
Відправка з 08 травня 20268 017 ₴
7 215,30 ₴
Функціональний пенал 50 см HOLD №6d
Закритий практичний пенал Hold №6d шириною - 50 см та висотою - 220 см буде зручним для щоденного використання. Для виготовлення використовується ДСП класу Е1, яке не містить шкідливих клеїв та смол та славиться своєю легкістю у догляді. На дверці пеналу кріпиться дзеркало яке буде невід'ємною частиною вашого передпокою, так як буде використовуватись практично щодня. Шухляди забезпечать зручне та організоване зберігання вашого одягу, аксесуарів та інших предметів які завжди потрібні під рукою при виході з дому. Цей стильний пенал Hold №6d додасть стильного зовнішнього вигляду вашіх вхідній зоні.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри пеналу Hold №6d:
- ширина - 50 см;
- глибина - 38 см;
- висота - 220 см.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ДСП + дзеркало;
- Крайка - протиударна, ПВХ, товщиною 1 мм.
- Фурнітура - "DC", "Linken".
Наповнення та детальні розміри пеналу:

Корпус виготовляється у білому кольорі (ДСП німфея альба):


Всі варіанти шаф та пеналів серії Hold:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=flashnika+hold
Направляючі шухляд - телескопічні


| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Бук Баварія, Дуб сонома, Бетон + білий , Вільха Гірська, Білий, Сірий, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 7 215,30 ₴




