-10%влевовправо
Настінне дзеркало в передпокій, коридор 60 см Амбре Світ Меблів
- Під замовлення
- Код: dzerkalo_1_Ambre_SM
Відправка з 10 травня 20261 955 ₴
1 759,50 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало в передпокій Амбре, шириною 60 см. Належить до модульних меблів у передпокій Амбре, глибина яких усього 32 см, що дає можливість розмістити їх у вузькому коридорі.
Розміри дзеркала Амбре:
- ширина - 60 см;
- глибина - 28 см;
- висота - 107 см.
Кольори меблів Амбре:

Всі елементи передпокою Амбре:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Амбре+Світ+Меблів


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1070 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 1 759,50 ₴




