
Сучасна біла дводверна вузька шафа з дзеркалом для верхнього одягу в маленький передпокій коридор 60 см Топ-Мікс ВМВ Холдинг
- Під замовлення
- Код: shafa_2D1S_60_Top-Mix_VMV
Відправка з 08 травня 20263 853 ₴
Розпашна дводверна шафа 2D1S Топ-Мікс у білому кольорі шириною 60 см. Виготовляється з ламінованого ДСП у двох варіантах кольорів: комбінації білий матовий і дуб сонома, або одноколірний варіант - дуб сонома. Шафа Топ-Мікс складається з секції з висувною штангою для вішалок з верхнім одягом і шухляди. Належить до однойменної модульної системи Топ-Мікс, широкий вибір елементів дає можливість підібрати необхідний комплект у вітальню, дитячу або коридор. Також за рахунок білого кольору і невеликих габаритів, візуально не буде перевантажувати кімнату.
Розміри шафи 2D1S Топ-Мікс:
- ширина - 60 см;
- висота - 184 см;
- глибина - 33 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі - роликові.

Меблі виготовляють у двох варіантах кольорів:
1) комбінація дуб сонома і білий матовий;
2) тільки дуб сонома.

Усі елементи меблів Топ-Мікс можна подивитися за посиланням:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Топ-Мікс


| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Глибина | 330 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 330 мм |
| Висота шафи | 1840 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 853 ₴









