Кольори на вибір

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна вішалка Брайт шириною 45 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у великій кількості кольорів. Вішак 450 Брайт належить до однойменної модульної меблевої системи, яка складається з 27 елементів, що дає можливість вибрати цілий комплект.
Всі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
Розміри вішака 450 Брайт:
- ширина - 45 см;
- глибина - 14 см;
- висота - 90 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 0.5 мм.

Всі елементи меблів Брайт:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=брайт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Сірий |
- Ціна: 910 ₴










