-10%Високий стильний комод шириною 120 см на 10 шухляд для речей і білизни в спальню, кімнату модерн Fantasy-10
- Під замовлення
Відправка з 07 травня 202610 635 ₴
9 571,50 ₴
Стильний комод Fantasy-10 з шухлядами без ручок, шириною 100, 120, 140, 160 або 180 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), в декількох варіантах кольорів на ваш вибір, які можна комбінувати між собою або замовити одноколірний варіант. Містить 10 шухляд на телескопічних направляючих, повного висову. Дзеркало до комплектації не входить!
Усі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
Розміри комоду Fantasy-10:
- ширина - 100/120/140/160/180 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 124 см.
Вартість комода потрібної ширини можна дізнатися у нашого менеджера.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 05 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.



| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Бук Баварія, Вільха Гірська, Білий, Сірий, Дуб молочний |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 124 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
- Ціна: 9 571,50 ₴




