-10%Сучасна маленька приставна офісна тумба 45 см з шухлядами під комп'ютерний письмовий стіл T1 в спальню дитячу Сан Маріно графіт
- Під замовлення
- Код: tumba_T1_GV
Відправка з 12 червня 20267 178 ₴
6 460,20 ₴
Тумба з шухлядами T1 Сан Маріно
Тумба з шухлядами T1 під стіл СТ Сан-Маріно, наша новинка. Містить три висувні шухляди на телескопічних направляючих із дотяжкою. Підходить під стіл CT Сан Марино. Корпус і фасади тумби - ламіноване ЛДСП 18мм.
Меблі Сан Марино модульні, за рахунок можливості вибрати колір, комплектацію і розміри елементів, Ви зможете облаштувати вітальню, спальню, передпокій або підліткову кімнати.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино, а також вставка дуб артизан. Усю видиму фурнітуру, а саме ніжки та ручки - пропонуємо в чорному кольорі, що є одним із найстильніших поєднань.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-крайкою 2 мм. Телескопічні напрямні шухляд і завіси з плавною дотяжкою від польського виробника.
Модульна система меблів Сан Маріно доступна до виготовлення у нестандартному розмірі. Деталі уточнювати у менеджера.

Розміри тумби T1 Сан Маріно:
- ширина - 45 см;
- висота - 71 см;
- глибина - 45 см.
Всі елементи меблів Сан Маріно:



За допомогою модульної системи Сан Маріно ви можете облаштувати такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Вітальня | Прихожа |
![]() |
![]() |
| Спальня | Дитяча |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | мобільний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип висувного ящика | стандартний |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Особливості | Оснащення направляючих доводчиками |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сатин, Графіт, Капучіно, Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 450 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Графіт |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 460,20 ₴












