-5%влевовправо
Стильна вузька 35 см сіра шафа-пенал 1д2ш для верхнього одягу в маленький передпокій коридор Нітро Сокме
- Під замовлення
Відправка з 05 травня 20263 787 ₴
3 597,65 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна маленька шафа-пенал 1д2ш у передпокій Нітро довжиною 51 см і глибиною 35 см фабрики Сокме. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінації двох кольорів: дуб вотан і білий. До шафи можна замовити інші елементи системи Нітро, що дає можливість підібрати комплект у передпокій саме під ваш коридор.

Розміри шафи-пеналу 1д2ш Нітро:
- ширина - 51 см;
- глибина - 35 см;
- висота - 195 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі - телескопічні повного висування.
Шафа складається з таких елементів:
- Висувна штанга для вішалок з верхнім одягом;
- Полиця для головних уборів:
- Дві висувні шухляди.
Передпокій Нітро виготовляється у комбінації двох кольорів:

Усі елементи модульного передпокою Нітро:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Нітро+Сокме


| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 508 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Сокме |
| Глибина | 350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 597,65 ₴






