-10%Сучасна стильна біла підвісна стінка 240 см модульна з тумбою під тв телевізор та навісними пеналами у вітальню спальню Сан Маріно
- Під замовлення
- Код: stinka_№1_240_GV
Відправка з 06 червня 202623 811 ₴
21 429,90 ₴
Стінка у вітальню Сан Маріно
Сучасна модульна система, наша новинка, вітальня Сан-Маріно складається з 11-ти секцій у різних розмірах. За рахунок можливості вибрати колір, комплектацію і розміри елементів, Ви зможете облаштувати практично будь-яку вітальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино, а також вставка дуб артизан. Усю видиму фурнітуру, а саме ніжки та ручки - пропонуємо в чорному кольорі, що є одним із найстильніших поєднань.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-крайкою 2 мм. Телескопічні напрямні шухляд і завіси з плавним дотягом від польського виробника.
Розміри міні стінки Сан Маріно:
- ширина - 240, 280, 320 см;
- глибина - 45 см;
Ціна вказана за комплект шириною 240 см.
Доступна до виготовлення у нестандартному розмірі. Деталі уточнювати у менеджера.
Складається з таких модулів:
- Дві підвісні ТВ тумби Р1 з дверцятами і нішами в середині;
- Два навісні пенали ВТ4 з полицями в середині;
- Навісна полиця ВТ6.
Додаткова інформація:
- Секції P1 з тумбами з нішами всередині. Можливо замовити варіант із шухлядами;
- Секції P1 і P2 комплектуються підвісами, які витримують навантаження до 120 кг.



За допомогою модульної системи Сан Марино ви можете обмеблювати такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Вітальня | Передпокій |
![]() |
![]() |
| Спальня | Дитяча \ Підліткова |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна, лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Бежевий, Білий, Капучіно, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість предметів | 4 шт. |
| Склад стінки | |
| Пенал | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2400 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Колір | |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина (см) | 240 |
- Ціна: 21 429,90 ₴













