-10%Сучасний маленький стильний комод тумба 120 см під тв телевізор з шухлядами для одягу та речей і відкритими полицями K1 Сан Маріно
- Під замовлення
- Код: komodK1_120_dotiah_GV
Відправка з 04 червня 202610 712 ₴
9 640,80 ₴
Комод K1 Сан Маріно
Комод K1 шириною 120 см Сан-Марино складається з 2 висувних шухляд, тумби з полицями і відкритої ніші. За рахунок можливості вибрати колір, а також інші елементи меблів у вітальню Сан Марино, Ви зможете облаштувати практично будь-яку вітальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино, а також вставка дуб артизан. Усю видиму фурнітуру, а саме ніжки та ручки - пропонуємо в чорному кольорі, що є одним із найстильніших поєднань.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-крайкою 2 мм. Телескопічні напрямні шухляд і завіси з плавним дотягом від польського виробника.
Модульна система меблів Сан Маріно доступна до виготовлення у нестандартному розмірі. Деталі уточнювати у менеджера.
Розміри комода K1 Сан Марино:
- ширина - 120 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 90 см.



За допомогою модульної системи Сан Марино ви можете обмеблювати такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Вітальня | Передпокій |
![]() |
![]() |
| Спальня | Дитяча \ Підліткова |

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Бежевий, Білий, Капучіно, Сірий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Колір | |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 9 640,80 ₴














