-10%Сучасний передпокій модульна шафа 160 см в прихожу коридор з антресолями до стелі 240 см вішалкою та тумбою для взуття Сан Маріно
- В наявності
- Код: peredpokii№7_160_240h_GV
29 604 ₴
26 643,60 ₴
Вбудована шафа в передпокій Сан Маріно
Сучасна модульна система, наша новинка, передпокій Сан-Маріно складається з 12-ти секцій та має 24 варіанти комбінацій розмірної сітки. Таким чином ви зможете умеблювати практично будь-яке приміщення. В стандарті модулі є висотою 200 см, але висоту можна збільшити за рахунок надставки-антресолі висотою 40 см, 50 см або 60 см, і таким чином, загальна висота буде до стелі займати від 240 см до 260 см.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучіно, а також є вставка дуб артизан. Всю видиму фурнітуру, а саме: ніжки, ручки та вішаки - пропонуємо у чорному кольорі, що є одним з найстильніших поєднань.
Виготовляється компанією GV-mebli з ламінованої ДСП завтовшки 18 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Фасади з ПВХ-кромкою 2 мм. Телескопічні направляючі шухляд і петлі з плавним дотягом, від польського виробника. В середині пеналу міститься висувна вішалка завдовжки 35 см.
Склад комплекта Сан Маріно:
• Однодверна шафа пенал з 2-ма полицями та висувною штангой для вішалок з одягом, шириною 50 або 60 см;
• Однодверний пенал з полицями, шириною 50 або 60 см;
• Тумба для взуття та панеллю з гачками для верхнього одягу, шириною 60 або 80 см;
• Антресолі висотою 40, 50 або 60 см.
Додаткова інформація:
• Пенали можливо зібрати на 2 сторони;
• Пенали можливо замовити з дзеркалом на внутрішній стороні фасаду (за додаткову плату);
• Тумбу для взуття з панелью з гачками можливо замовити з м'яким сидінням (за додаткову плату).
Розміри комплекта Сан Маріно:
- ширина - 160-200 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 200-260 см (в залежності від наявності та висоти антресолей).
Ціна вказана за комплект шириною 160 та висотою 240 см.
Ширину та глибину можна змінити під Ваш розмір, деталі уточнювати у менеджера.




Всі секції системи Сан Маріно:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=сан+маріно
Приклади комплектів в коридор Сан Маріно:

За допомогою модульної системи Сан Маріно ви можете облаштувати такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Вітальня | Прихожа |
![]() |
![]() |
| Спальня | Дитяча |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір | Графіт |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Бежевий, Білий, Капучіно, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1600 мм |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Тип шафи | модульний |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 2 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штанга для одягу | 1 |
| Висота (см) | 240 |
| Ширина (см) | 160 |
- Ціна: 26 643,60 ₴















