Кольори на вибір
-10%
-10%влевовправо
Вузький комод-тумба для взуття в передпокій коридор з полицями і дверима 102 см FLASHNIKA ТДВ-50
- Під замовлення
Відправка з 08 травня 20263 430 ₴
3 087 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий комод-тумба з полицями для взуття ТДВ-50 від фабрики Флешника, довжиною 102 см і глибиною 34 см. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) у 9 варіантах кольорів (фото кольорів нижче), які можна комбінувати між собою. Тумба ТДВ-50 містить:відкриті та закриті полиці для взуття.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри полиці для взуття ТДВ-50:
- ширина - 102 см;
- глибина - 34 см;
- висота - 95 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм. Крайка - ПВХ 0,5 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм. Крайка - ПВХ 0,5 мм.
Кольори доступні для замовлення:

Всю колекцію тумб ТДВ дивіться за посиланням:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=тдв+flashnika


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Горіх темний, Німфеа альба, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Білий, Німфея Альба, Вільха Гірська, Дуб сонома + трюфель, Бук Баварія, Сірий, Дуб молочний |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1018 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 087 ₴



