Кольори на вибір
-10%
-10%влевовправо
Тумба для взуття FLASHNIKA ТДВ-41
- Під замовлення
Відправка з 08 травня 20263 791 ₴
3 411,90 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір тумби для взуття: ширина - 1000 мм (100 см); глибина - 334 мм33,4 см); висота - 1512 мм151,2 см).
Матеріал - ЛДСП "Swiss Krono" 16 мм. Кромка - ПВХ 0,5 мм.
Цвет изделия - будь-який з доступних кольорів ДСП на ваш вибір.
Доставка - поставляється в розібраному упакованому вигляді.
Гарантія - 1 рік.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 334 мм |
| Висота | 1512 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 411,90 ₴




