-10%Стильний довгий низький білий комод тумба під телевізор 2 метри без ручок, з шухлядами, дверцятами у вітальню, зал
- Під замовлення
- Код: Flashnika_komod-30
Відправка з 09 травня 20268 838 ₴
7 954,20 ₴
Стильний довгий комод 30, без ручок, шириною 180, 200, 220, 240 або 260 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), в декількох варіантах кольорів на ваш вибір, які можна комбінувати між собою або замовити одноколірний варіант. Містить 4 шухляди на телескопічних направляючих, повного висуву, і 2 тумби з полицями всередині. Завдяки можливості обирати розмір і кольори, комод підійде в будь-яку кімнату, як у спальню, так і у вітальню або передпокій. Також комод можна використовувати як ТВ тумбу.
Всі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри комоду 30 Flashnika:
- ширина - 180\200\220\240\260 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 80 см.
Ціна вказана за комод шириною 200 см. Вартість комода необхідної ширини можна дізнатися у нашого менеджера.

Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 05 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.



| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх темний, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Білий, Вільха Гірська, Бук Баварія, Сірий |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 200 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
- Ціна: 7 954,20 ₴









