-10%Стильний довгий вузький низький комод тумба під телевізор 160 см без ручок з шухлядами, дверцятами у вітальню модерн
- Під замовлення
- Код: Flashnika_komod-27
Відправка з 09 травня 20267 537 ₴
6 783,30 ₴
Стильний вузький довгий комод 27, без ручок, шириною від 150 до 200 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), в декількох варіантах кольорів на ваш вибір, які можна комбінувати між собою або замовити одноколірний варіант. Містить 3 висувні шухляди на телескопічних направляючих, повного висуву, і 3 тумби з полицями всередині. Завдяки можливості обирати розмір і кольори, комод підійде в будь-яку кімнату, як у спальню, так і у вітальню або передпокій. Також комод можна використовувати як ТВ тумбу.
Всі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри комода 27 Flashnika:
- ширина - 150\160\170\180\190\200 см;
- глибина - 38 см;
- висота - 80 см.
Ціна вказана за комод шириною 160 см. Вартість комода необхідної ширини можна дізнатися у нашого менеджера.

Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 05 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.



| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Бук Баварія, Вільха Гірська, Білий, Сірий, Дуб молочний |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 6 783,30 ₴








