Кольори на вибір
-10%
-10%влевовправо
Кутовий маленький передпокій в коридор з дзеркалом тумбою для взуття та відкритими полками у сучасному стилі Hi-tech-12 85*190 см
- Під замовлення
Відправка з 09 травня 20267 207 ₴
6 486,30 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеличкий кутовий вмісткий передпокій Hi-tech-12 шириною - 85 см та висотою - 190 см, буде чудовим допоненням вашого коридору. Доступний на вибір у 9-ти різних кольорах. Для виготовлення використовується якісне ДСП класу Е1, яке не містить шкідливих клеїв та смол. Цей передпокій ідеально поєднує в собі естетику та функціональність, дозволяючи вам ефективно організувати простір та зберігати свої речі. Відкриті полиці дозволяють вам організовано розмістити різноманітні предмети та аксесуари, щоб завжди мати все під рукою. Цей передпокій Hi-tech-12 буде стильним та практичним рішенням для оформлення куточку у коридорі.
УВАГА! Доставка здійснюється тільки транспортними компаніями.
Розміри передпокою Hi-tech-12:
- ширина - 85 см;
- висота - 190 см;
- глибина - 70 см.
Складається з:
- Гачки для верхнього одягу;
- Тумба для взуття;
- Дзеркало;
- Відкриті полки для зберігання різних дрібниць.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Дуб трюфель, Бетон, Венге, Дуб сонома, Бук Баварія, Дуб попелястий, Вільха Гірська, Білий, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 850 мм |
| Глибина | 1900 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 6 486,30 ₴




