-10%Сучасний стильний білий комод тумба 24 без ручок з шухлядами та полицями 120 см у спальню, вітальню модерн
- Під замовлення
Відправка з 07 травня 20266 613 ₴
5 951,70 ₴
Сучасний білий комод 24, без ручок, шириною 120 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), в декількох варіантах кольорів на ваш вибір, які можна комбінувати між собою або замовити одноколірний варіант. Містить 4 шухляди на телескопічних направляючих, повного висуву, і тумбу з полицями всередині. Завдяки можливості обирати розмір і кольори, комод підійде в будь-яку кімнату, як у спальню, так і у вітальню або передпокій.
Всі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
Розміри комоду 24 Flashnika:
- ширина - 120 см;
- глибина - 45 см;
- висота - 90 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 05 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.



| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Бук Баварія, Вільха Гірська, Білий, Сірий, Дуб молочний |
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
- Ціна: 5 951,70 ₴




