-5%влевовправо
Стильний сучасний кутовий компʼютерний письмовий стіл трансформер з відкритими полками дуб атланта венге 110 см (+100см) СКТ-1
- В наявності
- Код: 1009877053
5 886 ₴
5 591,70 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та функціональний кутовий письмовий компʼютерний стіл СКТ-1 глибиною 50 см та шириною 110 см ( + бокова частина глибиною - 25 см та шириною - 100 см), це ідеальне доповнення будь-якого робочого або домашнього простору. Виготовлений з високоякісного ДСП, та у сучасних кольорах. Його ширина 110 см створює оптимальні умови для комфортної роботи, дозволяючи розмістити все необхідне під рукою. Відкриті полки дозволяють створити стильний та затишний інтерʼєр. Цей письмовий стіл СКТ-1 зробить естетичний акцент, який додасть вашому простору стилю та унікальності.
Розміри письмового столу СКТ-1:
- ширина - 110 см (+ 100 см бокова част.);
- висота - 75 см (+ 67 см бокова част.);
- глибина - 50 см (+ 25 см бокова част.).
Складається з:
- Робочого місця, розміром 50*110 см;
- Бокової частини, розміром 25*100 см;
- Відкритих полок для зберігання речей.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота(см) | 75 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина(см) | 50 см |
| Довжина(см) | 110 см |
| К-ть висувних ящиків | 0 |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Надбудова | Немає |
| Стиль | Модерн |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Дуб атланта |
- Ціна: 5 591,70 ₴



