-5%влевовправо
Стіл трансформер "Дельта" від Мікс Меблі
- В наявності
- Код: 1100000000
6 642 ₴
6 309,90 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл трансформер Дельта
Стильний стіл трансформер від виробника меблів "МІКС МЕБЛІ" шириною 75 см, стане головним акцентом вашого інтер'єру. Стіл виготовляється з якісного ЛДСП з міцним механізмом розкладання. Стіл-трансформер можна замовити в кольорі дуб Сонома, венге або венге.
Габарити столу:
ширина: 75 см в розкладеному вигляді 150 см
висота: 45 см - у розкладеному вигляді 74 см
довжина: 75 см в розкладеному вигляді 150 см

| За більш детальною інформацією дзвоніть нам чи пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар отправляеться в розібраному вигляді, при отримання товару - дивіться на целенность пачки, не викидайте меблеву упаковку, поки не переконаєтеся, що меблі доставлена в повній комплектації і вся фурнітура у наявності! Всі претензії щодо цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймаються тільки в момент отримання товару! |
+380996073959 
+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 750 мм |
| Довжина столика | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 740 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
- Ціна: 6 309,90 ₴





