-15%Сучасна скляна пенал вітрина 1В1Д для посуду у вітальню, зал Велс Мебель Сервіс
- Під замовлення
- Код: penal_1V1D_Vels_MS
Відправка з 13 травня 20264 648 ₴
3 950,80 ₴
Пенал вітрина у вітальню Велс
Вітрина 1В1Д "Велс" шириною 61 см – від виробника Меблі Сервіс. Сучасні меблі в стильному поєднанні кольори ДСП: Артезіан і вставки Темний Венге. Меблі Велс виготовляється в сучасному дизайні, стилі мінімалізм, що підкреслюють правильні і чіткі форми. Модульні меблі у вітальню відмінно впишеться в інтер'єр вашої кімнати. Ви можете підібрати будь-який комплект підходящий для вашої кімнати за рахунок різних елементів і їх розмірів.
Меблі виготовляється в колірному поєднанні:

Габаритні розміри пеналу Велс:
ширина: 61 см
висота: 207 см
глибина: 41 см
Всі елементи системи можна переглянути за посиланням: https://letromebel.com.ua/site_search?search_term=велс

Переваги меблів від Меблі Сервіс:
- Сучасний зовнішній вигляд меблів.
- Меблі виготовляється з ламінованої ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), компанії Kronospan.
- Виробник з досвідом роботи майже 20 років (заснована в 2001 році). Меблі даної фабрики також експортується на території країн СНД.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2077 мм |
| Глибина вітрини | 412 мм |
| Ширина вітрини | 612 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло тоноване |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 950,80 ₴









