-10%Комод 3+3ш "Ромбо" Світ Меблів (артвуд светлый, білий)
- Під замовлення
- Код: spl_umn_00131
Відправка з 31 травня 20266 987 ₴
6 288,30 ₴
Комод 3+3ш Ромбо від Світ Меблів
Комод 3+3ш Ромбо новинка 2021 року від фабрики Світ Меблів. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих клеїв і смол), товщиною 16мм у комбінації кольорів артвуд светлый і білий матовий. Складається з 6 висувних ящиків на телескопічних направляючих. До комода можна замовити дзеркало 117*90см
Зтільний зовнішній вигляд, практичність і лаконічність дизайну меблів Ромбо, наявність різних елементів, які можна придбати окремо, дозволяє створити потрібний Вам комплект в кімнату.
Розмір комода Ромбо:
ширина - 140 см;
глибина - 47 см;
висота - 90 див.
Колір комода Ромбо:

Усі висувні шухляди меблів Ромбо на телескопічних направляючих, що гарантує плавність при висуванні і надійність.

Всі елементи спальні Ромбо:

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, Білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 90 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 117 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 6 288,30 ₴







