Кольори на вибір
-5%
-5%влевовправо
Сучасна навісна стінка 300 см у вітальню зал "Галатея Д" Київський Стандарт у стилі мінімалізм
- Під замовлення
Відправка з 06 червня 202612 125 ₴
11 518,75 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінка Галатея Д
Стінка у вітальню Галатея Д шириною 305 см, від фабрики Київський Стандарт. Виготовляється з високоякісної ЛДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол). Містить нішу під телевізор, тумбу, пенал і відкриті полиці для декору. Ви можете обрати комбінації кольорів корпусу та фасадів, або замовити стінку Галатея Д в одному кольорі.

Розміри стінки Галатея:
ширина - 305 см;
висота - 172 см;
глибина - 36 см.
Розмір ніші під ТВ - 1310*1036 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко, Венге темний, Дуб трюфель, Венге, Кремовий, Дуб сонома, венге темний, Ваніль, Біле дерево, Білий, Сірий, Червоний, Венге магія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Шафа для книг | 1 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3050 мм |
| Глибина стінки | 360 мм |
| Висота стінки | 1720 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
- Ціна: 11 518,75 ₴







