-5%Сучасний відкритий вузький стелаж 45 см з полицями для книг у дитячу підліткову кімнату ДСП Айго Сокме
- В наявності
- Код: stelazh_Aigo_SKM
3 069 ₴
2 915,55 ₴
Стелаж Айго - зручне і лаконічне рішення для зберігання в дитячій або підлітковій кімнаті. Виконаний у світлому відтінку бук пісочний і вирізняється нейтральним дизайном, який легко вписується в сучасний інтер'єр.
Відкриті полиці стелажа підходять для розміщення книг, папок, декоративних предметів та інших потрібних дрібниць. Конструкція забезпечує швидкий доступ до вмісту і сприяє підтримці порядку в кімнаті.
Виготовлений із ламінованої ДСП товщиною 16 мм, яка не містить шкідливих смол і клеїв - безпечний для дитини і простий у догляді.
Стелаж входить до модульної колекції Айго і легко комбінується з іншими елементами, даючи змогу підібрати комплект з урахуванням площі приміщення та індивідуальних завдань.
Габарити стелажа Айго:
- ширина - 45 см;
- глибина - 40 см;
- висота - 192 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Крайка - АБС, 0,5/1 мм.
Усі елементи модульної дитячої Айго:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Айго+Сокме


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 396 мм |
| Глибина стелажу | 1920 мм |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламінована ДСП |
- Ціна: 2 915,55 ₴







