
влевовправо
Пружинний двоспальний каркасний матрац 160х200 см з ламелями Екологічний Аякс сервіс
- В наявності
4 725 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний матрац "Екологічний" від виробника "Аякс сервіс", виготовлений з натуральних матеріалів і наповнювачів, обов'язково зробить Ваш сон спокійним і здоровим.
Висота матраца 20 см.
Чохол матраца виготовлений із жаккардової тканини M. Ця тканина є дуже міцною, тому не втрачає краси зовнішнього вигляду з часом.
Пружинний блок матраца - "Боннель", дозволить створити оптимальну систему розподілу ваги тіла і, тим самим, забезпечить Вам комфортний відпочинок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аякс Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Наповнення матраца | вовняний ватин, термоволокно, повсть |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовняний жаккард |
- Ціна: 4 725 ₴

