-10%Маленький прямий комп'ютерний письмовий стіл 90 см з надбудовою і тумбою для ноутбука Сашок МДФ Летро
- В наявності
7 987 ₴
7 188,30 ₴
Маленький комп'ютерний стіл з надбудовою Сашок МДФ від виробника Летро (власне виробництво), шириною 90 см і глибиною 58 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) і МДФ фасадів, у різних варіантах кольорів, які можна комбінувати між собою, або замовити в одному кольорі. Містить робоче місце розміром 87*57 см, шухляду на телескопічних направляючих, тумбу з полицями всередині, надбудову з шафками і відкритими полицями, невиїзну полицю під стільницею і відкриту полицю внизу столу. Стіл з надставкою Сашок МДФ Підійде для домашнього кабінету, для роботи або для дитини школяра, для уроків.
- Власне виробництво. Письмовий стіл від виробника;
- Стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба ліворуч);
- За потреби розміри столу можна змінити під ваші потреби (+25% ціни);
- 15 варіантів кольорів на вибір, які можна комбінувати між собою.
Розміри комп'ютерного столу з надбудовою Сашок МДФ:
- Ширина - 90 см;
- Висота - 165 см;
- Глибина - 58 см.
Складається з:
- Робочого місця, розміром 87*57 см;
- Надбудови з шафками і відкритими полицями;
- Шухляди на телескопічних направляючих;
- Тумби з полицями всередині;
- Полиці під стільницею (невиїзна);
- Відкритої полиці внизу столу.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клев і смол);
- Фасад - МДФ, товщиною 19мм;
- Стільниця - МДФ, товщиною 19мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір столу | Північне біле дерево-Дуб трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Вільха Гірська, Горіх лісовий, Яблуня локарно |
- Ціна: 7 188,30 ₴











