-10%Маленький письмовий стіл 90 см з висувними ящиками Піксель Летро дуб молочний/венге (15 варіантів колір
- Під замовлення
Відправка з 15 квітня 20265 295 ₴
4 765,50 ₴
Комп'ютерний стіл Піксель від виробника Летро
Маленький письмовий стіл "Піксель" з полицями та висувними шухлядами на телескопічних направляючих, від виробника Летро шириною 90 см. Виготовляється в сучасному стилі, що видно за рахунок прямих форм, мінімалізм в дизайні і контрастні відтінки. В якості кольору стола ви можете вибрати один з 12 можливих варіантів, наприклад білий, сірий, венге або дуб сонома. Може використовуватися як компютерний стіл для ноутбука, або як дитячий, для школяра. Виготовляється з ЛДСП, класу е1 (не містить шкідливих для дитини клеїв і смол). Купити стіл Кубік ви можете в нашому інтернет магазині обравши колір що Вам підходить (варіанти нижче).
Також стіл можно замовити в дзеркальному варіанті (тумба з шухлядами зліва)
Стіл виготовляється під індивідуальні розміри (+25% до ціни)
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Розміри стола | |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 56 см |

Ручки - метал

Направляючі - телескопічні, повного висування

Ви можете обрати кольори стола Піксель:
Фабрика Летро дає можливість обрати один або комбінациі кольорів


| За детальною інформацією дзвоніть або пишіть нам. Наш менеджер дасть відповідь на всі Ваші запитання, а також порадить та допоможе підібрати кращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар відправляється в розібраному вигляді, при отриманні товару - дивіться на цілісність пачки, не викидайте меблеву упаковку, поки не переконаєтесь, що меблі доставлені в повній комплектації і вся фурнітура в наявності! Всі претензії щодо цілісності скла, дзеркал і елементів меблів приймаються тільки в момент отримання товару! |

+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Білий, Бук Баварія, Сірий, Дуб молочний, Яблуня локарно |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 1 |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 560 мм |
| Висота від підлоги | 734 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
- Ціна: 4 765,50 ₴









