-10%Стильний невеликий письмовий робочий стіл 90 см однотумбовий для ноутбука модерн в кімнату ДСП Марко Летро
- В наявності
- Код: psm_stl_Marco_Letro
4 341 ₴
3 906,90 ₴
Письмовий стіл Марко — компактне і функціональне рішення для організації зручного робочого місця. Ширина 90 см і глибина 58 см забезпечують достатньо простору для занять, роботи за ноутбуком або виконання навчальних завдань.
Модель оснащена тумбою з полицями і шухлядою, що дозволяє акуратно зберігати канцелярію, підручники та інші необхідні приналежності. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1, безпечного для здоров'я, і доступна в декількох колірних варіантах з можливістю комбінування відтінків або виконання в одному кольорі.
Стіл Марко відмінно підійде для домашнього кабінету, навчального куточка школяра або в якості компактного комп'ютерного столу.
- Власне виробництво. Письмовий стіл від виробника;
- Стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба ліворуч);
- За потреби розміри столу можна змінити під ваші потреби (+25% ціни);
- 15 варіантів кольорів на вибір, які можна комбінувати між собою.
Розміри письмового столу Марко:
- Ширина - 90 см;
- Висота - 87 см;
- Глибина - 58 см.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Кольори | |
| Колір столу | Венге + Дуб сонома |
- Ціна: 3 906,90 ₴









