-7%Подвійний учнівський письмовий стіл у вікна для двох дітей школярів дівчаток хлопчиків у дитячу кімнату Тетріс Ліон
- Під замовлення
- Код: stil_2_Tetris_Lion
Відправка з 15 квітня 20266 952 ₴
6 465,36 ₴
Письмовий стіл Тетріс — практичне рішення для організації робочих місць двох школярів. Загальна довжина конструкції становить 204 см, при цьому розмір кожного робочого місця — 82×55 см, що забезпечує комфорт для одночасного використання. Оснащений трьома висувними шухлядами та відкритими полицями, стіл зручно використовувати для зберігання канцелярії, зошитів та інших навчальних речей, допомагаючи підтримувати порядок на робочому місці.
Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, не містить шкідливих смол і клеїв, повністю безпечний для дитини. Для оформлення доступно 9 кольорів у першій категорії та 4 — у другій. Можливий вибір однотонного виконання або поєднання двох відтінків.
Стіл входить до складу модульної дитячої Тетріс і легко комбінується з іншими елементами колекції, дозволяючи створити функціональний і гармонійний простір для дитини.
Увага! Ціну вказано за стіл в кольорах з 1 категорії. Вартість виконання у 2 категорії уточнюйте у нашого менеджера.
Габарити письмового столу для двох дітей Тетріс:
- загальна ширина - 204 см;
- ширина робочого місця 82 см;
- глибина - 55 см;
- висота - 75 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висунення.

Усі елементи модульних дитячих меблів Тетріс:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Тетріс+Ліон


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 2 |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2036 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 465,36 ₴









